Hakkımızda

Firmamız 1995 yılında EMEK Bilgisayar ve Müh. San. Tic. Ltd. Şti. adıyla Ankara'da kurulmuştur.. "Etkin" satış ve pazarlama stratejileri yanında, Konularında "Yetkin" Teknik Servis personelimizle işletmelere ve kurumlara yazılım ve donanım alanında paket çözümler sunmaktayız.

Firmamız 29 yıldır Network teknolojileri,Server sistemleri ve Tüketim ürünlerinde doğrudan üretici firmalarla birlikte çözüm üreterek çalışma prensibini ilke edinmiştir.

HP, IBM, FUJİTSU, SIEMENS, DELL, ASUS, TOSHIBA, CANON, OKI, EPSON, LEXMARK, FORTIGATE, CYBEROAM, RUCKUS, BROTHER, LENOVO, EPSON, ONCAM gibi donanım üreticileri ile birlikte Donanım çözümlerinin yanında MICROSOFT, AUTOCAD, ZWCAD , NETCAD,ADOBE ,LINK ,TREND MICRO,ESET,KASPERSKY ,SENTEZ ,PRIMAVERA gibi yazılım üreticileri ile birlikte de yazılım çözümleri sunmaktadır.

Firmamız deneyimli satış, eğitim kadrosu ve güçlü teknik alt yapısıyla, müşterilerine sorunsuz ve anında destek vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine vazife edinmiştir.

Web bölümümüzde Hosting, Domain ve E-ticaret ,Web Sitesi Tasarımı ve Programlama ile birlikte kurumsal ve kobi müşterilerimize e-mail hizmetleri sunmaktayız.

Teknik Servis bölümümüzde Her türlü Notebook ,Lcd monitör tamiri, Lazer ve Nokta Vuruşlu Yazıcı Tamiri,Data kurtarma, Yedekleme hizmetleri, Yapısal kablolama ve Kamera güvenlik hizmetleri gibi teknik hizmetlerini rahatlıkla gönül huzuru ile güvenle temin edebilirsiniz.

Biliyoruz ki hayatta en zor kazanılan ve en kolay kaybedilen şeylerden biri güvendir. Bunun için Emek Bilgisayar olarak sizlerin güvenini sarsmamak için kendimizi geliştirip sürekli yenilemekteyiz. Çünkü biliyoruz ki Başarılar, destek alınan noktanın sağlamlığına bağlıdır.

Zamanın ve güvenin ne kadar önemli olduğunu bilen seçkin Kurumlar , Kobiler ve son kullanıcı müşterilerimiz ; "Sizleri de en kısa zamanda aramıza bekliyoruz.

Saygılarımızla

EMEK Bilgisayar ve Müh. San. Tic. Ltd. Şti.

Ömer DEMİR